eTornister zamiast podręczników

andrzej. Opublikowano w Aktualności

     Uczniowie klas pierwszych Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Drobinie będą korzystali z eTornistra. Każdy otrzyma tablet LG PAD 8.04G. Multimedialny tablet będzie wyposażony nie tylko w podręczniki i ćwiczenia szkolne, ale również w lektury, encyklopedie i inne narzędzia do wykorzystania w zależności od indywidualnych zainteresowań i potrzeb.

     Warto zwrócić uwagę na fakt, że eTornister stanowi niezwykle komfortowe narzędzie pracy w szkole, w domu i w każdym innym miejscu, w którym jest dostęp do Internetu. Ponadto – w przeciwieństwie do tradycyjnych podręczników papierowych – waży niewiele, a wszystkie materiały i dostęp do wszelkich źródeł uczeń ma pod ręką.

     Oczywiście eTornister jest dla uczniów bezpłatny.