Dzień Otwarty Szkoły - fotoreportaż

andrzej. Opublikowano w Aktualności

W czasie Dnia Otwartego Szkoły gościliśmy uczniów klas ósmych ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie, Szkoły Podstawowej im. prof. arch. Stanisława Marzyńskiego w Rogotwórsku oraz ze Szkoły Podstawowej im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Cieszewie. Byli również u nas uczniowie ostatniej klasy Gimnazjum w Drobinie.

Przygotowaliśmy stanowiska prezentujące różne kierunki: technik handlowiec, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik informatyk, technik informatyk ze specjalnością e-sport, technik pojazdów samochodowych i technik usług fryzjerskich.

Branżowa Szkoła I stopnia przygotowała stoiska prezentujące takie zawody jak: fryzjer, sprzedawca, kucharz, cukiernik, mechanik pojazdów samochodowych, stolarz i rolnik.

komput1 300fryzj1 300kasafisk siedz 300komput grup prac 300

 

publ siedz1 600

komput paul oko 600

obcokr 600

stoisko zaw 600

bucholc 600