Klasa esportowa w ZSP w Drobinie

andrzej. Opublikowano w Aktualności

W nowy rok szkolny Zespół Szkół Ponadpodstawowych wkroczył z nową ofertą edukacyjną. W ramach innowacji pedagogicznej została utworzona klasa technik informatyk ze specjalnością esport. Klasa jest objęta dwoma znaczącymi patronatami: Wisły Płock Esports i Stowarzyszenia Sportów Elektronicznych Esports Association.

                           RGB ESA POLSKA PODSTAWOWE 180 100                              esport logo 100 130

Trenerzy Esports Association już prowadzą treningi esportowe dla naszych uczniów. Oprócz typowych treningów, w bieżącym roku szkolnym klasa esportowa ma zajęcia z profilaktyki w branży esportowej oraz indywidualne treningi sportowe, by zawczasu przyszli mistrzowie esportu zadbali także o swoją kondycję fizyczną.