ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU O ŚW.STANISŁAWIE KOSTCE

andrzej. Opublikowano w Aktualności

16 września 2019 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych W Drobinie odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o św. Stanisławie Kostce, adresowany do uczniów klas 7. i 8. szkół podstawowych z terenu gminy Drobin. 18 września 2019 r. w kościele parafialnym w Drobinie, podczas uroczystości poświęconej Patronowi Miasta, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom: Oliwii Skierkowskiej - uczennicy kl. 8. ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie - za zdobycie I miejsca; Julii Skierkowskiej i Oliwii Grudzie - uczennicom kl. 8. ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie - za zdobycie II miejsca; Beacie Murawskiej - uczennicy kl. 8. ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie - za zdobycie III miejsca.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom!

kostka julka 400 533

 

kostka obraz 400 533kostka radecki 400 533kostka nagrody 400 533kostka nagrody2 400 533