Wystartowała Liga Halowa o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Drobinie

andrzej. Opublikowano w Aktualności

W poniedziałek 27 października w hali MOKSiR rozpoczęła się rywalizacja w lidze halowej uczniów Szkoły Ponadpodstawowej. Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny, które będą rozgrywały swoje mecze w systemie mecz i rewanż.

liga3

W pierwszej kolejce zdecydowane zwycięstwo uczniów z klasy IV (drużyna "My") nad pierwszakami ( drużyna "Kaskaderzy") 14:0. W drugim pojedynku rywalizowali uczniowie z klas III ( drużyna "Fc Cukrzyki") i II( drużyna" Fc Walkielona"). Mecz był bardzo wyrównany i dostarczył sporo sportowych emocji. Wygrała ekipa z klasy III "Fc Cukrzyki" 2:1. Lider po pierwszej kolejce została drużyna "My", a przewodzi w klasyfikacji najlepszych strzelców Szymon Klimowski z dorobkiem 7 bramek.

Najbliższa kolejka już 18 listopada.
Zapraszamy wszystkich na trybuny.

liga1

liga2

liga4

liga6

liga7