Nominacja ZSP w Drobinie w 13. edycji Plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza” - Wydarzenie Roku 2019

andrzej. Opublikowano w Aktualności

Plebiscyt organizowany jest przez „Tygodni Płocki” od 12 lat. Pierwsza część to nominacje, zaś w części drugiej czytelnicy za pomocą SMS-ów lub kuponów zamieszczanych w „Tygodniku Płockim” będą przez kilka najbliższych tygodni głosować na jedno z 10 nominowanych wydarzeń w danej kategorii. W efekcie głosowania podczas Gali jego zwycięzca zostanie uhonorowany przepięknym, ręcznie wykutym miedziorytem.

Kapituła Plebiscytu uznała, że powstanie klasy esportowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Drobinie zasługuje, by wśród kilkudziesięciu - nadesłanych przez czytelników bądź wybranych przez dziennikarzy „Tygodnika Płockiego” propozycji - podkreślić rangę tego właśnie Wydarzenia.

Nasza szkoła otrzymała nominację w kategorii „Na Ziemi Płockiej”.

Poniżej cytujemy informację opublikowaną przez Kapitułę.

 „10. Powstanie klasy e-sportowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Drobinie. Od początku bieżącego roku szkolnym uczniowie z Drobina mogą uczyć się w klasie o profilu e-sportowym. Do ich dyspozycji jest także nowoczesna pracownia komputerowa, gdzie prowadzone są zajęcia praktyczne. Patronat nad klasą objęła sekcja e-sportowa Wisły Płock oraz Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych Esports Association. Nominowana: dyrektor ZSP w Drobinie Marzena Wasielewska-Łopata.

Jeśli chcesz zagłosować na to wydarzenie, wyślij SMS o treści NPZ.10 na numer 73601 (koszt SMS-a 3,69 zł brutto).

Ze szczegółami dotyczącymi Plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza”, jak też tajnikami głosowania, jego regulaminem itp. można zapoznać się w Tygodniku Płockim (str. 5) bądź w jego internetowym wydaniu.