NASZA SZKOŁA Z TYTUŁEM INNOWATORA BRANŻOWEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

andrzej. Opublikowano w Aktualności

Tytuł Innowatora Branżowej Przedsiębiorczości jest o tyle niezwykły, że udało nam się go uzyskać w dużej mierze w okresie zdalnego nauczania. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu pani Izabeli Kraśniewskiej, która uzyskała tytuł "Trenera Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS".

revas szkola 600 400

certyfikat krasniewska 600 400

 

Prezes Zarządu Revas sp. z o.o. - pan Wojciech Pitura - w piśmie skierowanym do dyrekcji ZSP w Drobinie napisał:

     W tych trudnych chwilach cała społeczność szkolna zdawała egzamin dojrzałości poprzez solidarność międzypokoleniową, sprawne dostosowanie do zmieniających się warunków oraz sprostanie wyzwaniom płynącym z nauczania na odległość. Mam wewnętrzne przekonanie, że ten egzamin zdaliście Państwo jako szkoła wzorowo.

     Branżowe Symulacje Biznesowe to narzędzie służące do nauki prowadzenia działalności gospodarczej oraz podstaw przedsiębiorczości. Uczestnicy podejmują realne decyzje biznesowe, zarządzając wirtualnym przedsiębiorstwem, m.in.: tworzą stanowiska pracy, zatrudniają pracowników, ustalają wynagrodzenia, kupują sprzęt, inwestują w reklamę tradycyjną oraz internetową, ustalając ceny.

     W ramach Branżowych Symulacji Biznesowych Zarządzania Projektami uczestnicy stają się Projekt Menedżerami i podejmują  decyzje związane z prowadzeniem projektu w firmie.

     Symulacje powiązane są z różnymi branżami, aby gracze mogli zdobywać wiedzę i umiejętności podczas wirtualnej rozgrywki związanej z różnymi branżami.