League of Legends - I Mistrzostwa Szkoły

andrzej. Opublikowano w Aktualności

     W murach naszej placówki odbyły się pierwsze Mistrzostwa Szkoły w LOL. W turnieju wzięło udział 17 uczniów ZSP, rywalizując systemem pucharowym.

     Gospodarzem turnieju był Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Drobinie, a Stowarzyszenie ESA - partnerem merytorycznym. Dodajmy, że Stowarzyszenie zadbało o profesjonalną organizację wraz z profesjonalnym komentarzem Wojciecha "Bezi" Wróbla i oczywiście relacją live na naszym fb.

     Turniej finansowany był przez Narodowy Instytut Wolności.

     Zwycięzcą pierwszego w historii turnieju E-sportowego rozgrywanego w Drobinie został Kamil Benkie, 2. miejsce zajął Kacper Buczkowski, a 3. miejsce - Bartosz Olszewski. Zwycięzcy otrzymali puchary, które wręczyła im Pani Dyrektor Marzena Wasielewska-Łopata.

turniej 01 sciana uczestn dyr 400 300turniej 02 gracze olsz 400 300turniej 03 komentator 400 300turniej 04 dwa kompy 400 300

turniej 05 publika swiatlo od prz

 turniej 06 zajawka za mom wrac

 turniej 08 publika od tylu na monitor

turniej 09 komentator ekran

turniej 10 gracz komp zbliz

 turniej 11 sciana

 turniej 12 puchary same

 turniej 13zwyc dyr