Kolejny sukces w obszarze ekologii

pawel. Opublikowano w Aktualności

1ekologia w obiektywie          Liczna grupa uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie wzięła udział w konkursie ekologicznym dla dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Płockiego, organizowanym przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku.

            Wśród laureatów konkursu znalazły się uczennice naszej szkoły:

  • Aleksandra Bartkowska, która zajęłą II miejsce w kategorii flora,
  • Anna Kamińska – III miejsce w kategorii fauna,
  • Ewelina Kosmecka – III miejsce w kategorii krajobraz.

            Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie w kategorii szkół średnich zajął III miejsce. To kolejny w tym roku szkolnym sukces naszych uczniów w konkursie fotograficznym o tematyce ekologicznej.

            Poniżej prezentujemy kilka, naszym zdaniem, wyjątkowych fotek, które brały udział w konkursie.