Handlowcy w profesjonalnym Biurze Rachunkowo - Podatkowym

pawel. Opublikowano w Aktualności

004

       W środę, 29 listopada 2017 r., uczniowie klasy III Technikum, kształcący się w zawodzie technik handlowiec, wraz z opiekunem - Panią Grażyną Jaszczak, która była także pomysłodawczynią i organizatorką wyjazdu, wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Biura Rachunkowo - Podatkowego Lewandowska Renata w Bielsku.

        Celem wycieczki było praktyczne przygotowanie uczniów do pracy na programach księgowych, poszerzenie wiadomości z zakresu form opodatkowania działalności gospodarczej, archiwizowania, przechowywania dokumentów księgowych oraz obsługa urządzeń biurowych. Uczniowie zapoznali się również z zasadami pracy w biurze rachunkowym, przestrzeganiem tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych.