Wystrzałowy Dzień Dziecka

pawel. Opublikowano w Aktualności

20 

            Z lekkim poślizgiem, bo 4 czerwca, obchodziliśmy Dzień Dziecka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie. Główną atrakcją imprezy był turniej strzelecki, zorganizowany przez

Klub Żołnierzy Rezerwy „Wiarus” w Płocku. Rywalizowali pomiędzy sobą uczniowie i nauczyciele ZSP, uczniowie III Gimnazjum w Drobinie oraz zaproszeni Goście, wśród których celnym okiem wyróżnili się: Pan Andrzej Samoraj, Burmistrz Miasta i Gminy Drobin, Pan Piotr Jarzębowski, Sekretarz Miasta i Gminy Drobin, Pani Anna Stępińska, reprezentująca Referat Oświaty Urzędu Miasta i Gminy w Drobinie.

            Puchar Dyrektora ZSP w Drobinie oraz Prezesa Klubu Żołnierzy Rezerwy „Wiarus” w Płocku zdobyli:

  • Dawid Szelągiewicz, uczeń klasy III Gimnazjum w Drobinie - za zajęcie I miejsca,
  • Ania Kamińska – uczennica klasy III Technikum – za zajecie II miejsca,
  • Ola Bartkowska – uczennica klasy II Technikum – za zajęcie III miejsca.

            Najlepsi strzelcy, a wśród nich byli również nauczyciele naszej szkoły: Pani Małgorzata Witkowska i Pan Daniej Sawicki, otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, ufundowane przez Państwa Milenę i Michała Petrykowskich, głównych organizatorów przedsięwzięcia, oraz Klub Żołnierzy Rezerwy „Wiarus”.

            Uczestnicy imprezy, w przerwie zmagań o tytuł najlepszego strzelca, mogli odwiedzić namiot Pana Janusza Gwardiaka, instruktora praktycznej nauki zawodu, reprezentującego Zakłady Mięsne OLEWNIK-BIS, który zapewnił coś dla ciała prosto z grilla.

GALERIA