Tydzień Konstytucyjny

pawel. Opublikowano w Aktualności

08 

            7 czerwca społeczność ZSP w Drobinie wzięła udział w spotkaniu z prawnikiem, Panem Przemysławem Kozińskim, w ramach projektu „Tydzień Konstytucyjny”,

organizowanego przez Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy, pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich.

            Celem projektu jest zwrócenie uwagi na praktyczny wymiar obowiązywania Konstytucji. Organizatorom zależy na tym, aby w przystępny i interesujący sposób pokazać, że problematyka konstytucyjna ma bezpośredni wpływ na codzienne życie każdego z nas. W ramach Tygodnia Konstytucyjnego, który w tym roku trwał od 4 do 8 czerwca, promowane jest wśród młodych ludzi świadome obywatelstwo i motywacja do większego zainteresowania sprawami publicznymi.

GALERIA