Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego

andrzej. Opublikowano w Aktualności

     Nasza szkoła włączyła się w akcję Narodowego Czytania "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego. Wśród czytających byli uczniowie i nauczyciele ZSP w Drobinie oraz zaproszeni goście: ks. kanonik Andrzej Kucharczyk, pan Marcin Fronczak - Przewodniczący Rady Miejskiej, pani Mariola Wróblewska - Kierownik Referatu Oświaty, pan Mateusz Kanigowski - Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej oraz pani Lena Wójcik - Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Drobinie.

     Pomysłodawcą i organizatorem akcji na terenie naszej szkoły był pan Andrzej Łopata, scenografię oraz statystów (uczniów klasy IV T) przygotowała pani Ewa Bucholc.

     Relację fotograficzną akcji przygotował Maciek Talaga (III T), a oprawą multimedialną zajmował się Michał Kamiński (III T).

nar czyt przed zoln zmn

 

nar czyt przed publ tyl zmn

nar czyt przed trzy dz zmn