Konferencja podsumowująca grant "Drobin historycznie, graficznie i elektronicznie"

andrzej. Opublikowano w Aktualności

Listopadowa konferencja podsumowująca grant realizowany przez Stowarzyszenie "Edukacja dla Drobina" połączony był z przyznaniem nagród w konkursach: "Drobin w kolorach i kształtach" oraz "Drobin moich marzeń". W uroczystości wzięli udział: Wicestarosta Płocki - pani Iwona Sierocka, Prezes Zarządu Fundacji „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem” - pani Iwona Marczak, członkowie Stowarzyszenia z panią Prezes Małgorzatą Witkowską, Dyrektor Szkoły - pani Marzena Wasielewska-Łopata, przedstawiciele zaprzyjaźnionych szkół, Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Drobinie - pan Mateusz Kanigowski, przedstawiciele starszego pokolenia oraz uczniowie.

Uroczysty wykład poświęcony historii Drobina wygłosił prof. Robert Kunkel.

prof.R.Kunkel Nagrobek Kryskich

Szczegółowe informacje na temat przebiegu konferencji, wyników konkursów i innych kwestii związanych z realizacją grantu publikowane są sukcesywnie na stronie www.drobinwsieci.pl oraz www.edudrobin.pl.

Wicestarosta Płocki Iwona Sierocka z Prezes Fundacji Iwona Marczak z