Tablety do odbioru od najbliższego poniedziałku - 7 września

andrzej. Opublikowano w Aktualności

W związku z zakończeniem prac nad aktualizacją tabletów i przygotowaniem do użytku szkolnego, informujemy, że odbiór tabletów będzie możliwy od poniedziałku. Dlatego też rodzice proszeni są o przyjście do szkoły w celu dopełnienia formalności.

tablety 600 400 obc

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Drobinie zakończyły się przygotowania do przekazania uczniom  tabletów w ramach programu Plus Tornister. Projekt jest realizowany w naszej szkole od 2015 r. Od nowego roku szkolnego uczniowie będą korzystali z 10-calowych Samsungów z dostępem do Internetu LTE. Wszystkie urządzenia są wyposażone w oprogramowanie chroniące przed dostępem do niepożądanych treści - pracownicy firmy Polkomtel, głównego partnera projektu, właśnie zainstalowali oprogramowanie na urządzeniach, które wkrótce trafią do wszystkich uczniów.