Czerwony Kapturek u dzieci w Kraszewie-Czubakach

andrzej. Opublikowano w Aktualności

Młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie przygotowała inscenizację Czerwonego Kapturka i wystąpiła w dniu 21 grudnia 2017 roku w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Kraszewie-Czubakach. Jest to kolejny efekt działania Szkolnego Koła Wolontariatu prowadzonego przez panią Ewę Bucholc. Pan Andrzej Łopata opracował scenariusz i przygotował uczniów do aktorskich popisów.

Czerw Kapt zmn

     Przy okazji występu przekazano na ręce Dyrektor Szkoły Specjalnej w Kraszewie-Czubakach pani Marty Samoraj zebrane podarunki.

     Do akcji włączyło się - podobnie jak w zeszłym roku - Miejsko-Gminne Przedszkole w Drobinie.

     Uczniowie spisali się znakomicie i należą się wyrazy uznania dla: Oli, Ani, Emilii, Klaudii, Michała, Szymona, Maćka, a także dla Pauliny, Mai i Dawida.

     Galeria zdjęć